Szívből jövő köszönet Önkénteseinknek!

Kedves Önkéntesünk!

Egyesületünknek számos nagyon kedves és nagyobb tömegeket is megmozgató rendezvénye van, ám egészen biztos, hogy a legfontosabb az önkéntesek köszöntése, amely idén sajnos a járvány újabb hulláma miatt elmaradt, így nem tudtuk azt személyesen átadni Neked. Sajnos a belátható időn belül erre nem lesz lehetőségünk, ezért e levél kíséretében küldjük meg neked az ezért járó oklevelet, mert Nálad a helye, a te teljesítményed alapozta azt meg.

Ebben a szomorú járványhelyzetben az általad végzett munkának napról napra nő a jelentősége, nő a súlya, hiszen egyre nagyobb mértékben kell egymásra támaszkodnunk. Azért köszönjük meg önként végzett munkádat, mert bármikor számíthatunk rád, s mert mindig tudhattuk, hogy minden tőled telhetőt megteszel közösségünkért.

Bár a személyes jelenlétet semmi sem pótolhatja, igyekszünk e levél mellett egy kis ajándékkal is örömet szerezni Neked, mert számunkra a Te önkéntes munkád is az: ajándék, amely élteti és működteti egyesületünket.

Szívből köszönjük!

További munkádhoz sok sikert és jó egészséget kívánva, szeretettel:

Kardosné Gyurkó Katalin, a NOE elnöke

Támogatók

Széchenyi 2020

A projekt azonosító száma: EFOP-1.2.1-15-2016-00573