Magyar English

NOE ünnepi közgyűlése

Egyesületünk idén 30 éves!
A Nagycsaládosok Országos Egyesülete három évtizede töretlenül a családok, a nagycsaládok érdekében tevékenykedik. Ünnepi évünket közgyűléssel indítjuk, ahol átadásra kerül Egyesületünk legnagyobb elismerése: a NOE-díj, a közösséghez való hűséget elismerő Hűség díj, illetve a nagycsaládosokat anyagilag támogatóknak járó Bölcső díj.

Csatolmány

letöltés

NOE-FON
noe-fon
Eseménynaptár
Nap képe
Nap idézete

A szeretet az egyetlen, ami tékozlás útján gyarapszik. Annál több lesz, minél többet elajándékozunk belőle. (Ricarda Huch)

Tagegyesület kereső

Írja be a keresett település nevét!

Keresés

Támogatóink

Vodafone Nagy család - kis lábnyom Új Magyarország fejlesztési terv Széchenyi terv Magyar Élelmiszerbank Egyesülete Fővárosi Vízművek Zrt.